Oba filmy wykonane ludzie wyraźnie nieswojo. Mój partner Różnorodność dr Jo Ann Piña, i twierdzą, że CRASH pchnął więcej przycisków. Coraz więcej ludzi utożsamia się z dyskomfortem zderzenia. Pytamy: "Co jest nie tak z trochę naciska przycisk, jeśli pcha ludzi z ich strefy komfortu i do zmiany?" Teraz zadanie do zrobienia jest, aby zlikwidować uczenie się i rozumienie mamy zdobył z awarii i zastosować je do naszego życia i naszych firm lub misji filmu zostało zmarnowane i udowodnimy pesymistyczny pogląd Kenneth Turan, aby mieć rację. Naciśnięcie przycisku może być zmanipulowana lub może to być leczenie; to jest nasz wybór.

Co można teraz zrobić? Posłuchaj uprzedzeń głosy w twoją głowę, tworzą bloki Kultury (zobacz więcej na blokach na http://www.BlockedtoBlockbuster.com). Zwróć uwagę na sposób interakcji z innymi. Kogo wybrać, aby być z? Są to ludzie, podobne do siebie lub inaczej niż ty? Jeśli czujesz dyskomfort, gdy blisko kogoś, kogo postrzegają jako różne od siebie, wziąć kilka chwil, aby wyobrazić sobie, co to będzie jak żyć tej osoby. Jak się z tym czujesz?

kabina z hydromasażem

Spójrz poniżej powierzchni zachowań w celu określenia wartości i przekonań, które napędzają konkretnych zachowań. Czyńcie to na kilka dni, a następnie zapisz myśli i uczucia, które sprawiają, że niewygodne. Teraz starają się ustalić, kto wpływa na myśli i czuje w ten sposób. Po odpowiedzi na to pytanie, można dokonać wyboru, aby dać, że myśli z powrotem do pierwotnego źródła i zmienić swój sposób myślenia, czucia i zachowania. Jest to ćwiczenie można korzystać przez resztę swojego życia, to na pewno by Ci upaść.

Judith Parker Harris i dr Jo Ann Piñza