http://ireneszczepanska.pl/

NIE. Nie, dziękuję. Niestety, nie mogę. Nie, nie będę. Nr pokoje. Nein. Ohi. NIE!

Dowiedz się, jak to powiedzieć.

Jedno ludzie zapominają to, że choć mogą one pracować dla swojej firmy, firma nie posiada swoją duszę. I nie powinno. Tylko dlatego, że ktoś rezygnuje lub zachoruje nie znaczy, że muszą pracować przez 12 godzin. Jeśli nie chcesz, oczywiście.

Więcej niż prawdopodobne, że pracujesz dla korporacji. W takim przypadku będą one przetrwać bez ciebie, i to jest w porządku. X Corp nie zamierza pakować go dlatego, że postanowił wziąć dzień wolny, nie będziesz zaimponować szefowi stając pracoholikiem przegrany, który ma zamiar wypalić szybko i tak.

Tak to prawda. Wypalić się. Nie musisz pracować dla firmy przez długi czas, aby wyczerpać siebie. Tak jak i dlaczego tak się dzieje?

Tam była kobieta, nazwijmy ją Celię. Gdy ktoś był chory, była tam. Gdy ktoś był późno, że nie pozwoli nikomu się zatrzymać późno, ale sama. Ona nigdy nie dała sobie dzień wolny i wreszcie jej największy błąd, ona ochotnika do dodatkowej pracy.

tłumacz przysięgły francuskiego

Nie dlatego, że biorąc pod czyjąś zmianę, aby kilka dolców jest źle. Nie jest wolontariat dbać o, powiedzmy, w miejscu przechowywania powrotem, jakby to był twój własny. Ale kiedy robisz to, a nawet więcej, a wtedy jeszcze powiedzieć: "tak" dla każdej pracy, która pojawia się, masz problem.

Mając na uwadze powyższe, niech spływać listę powodów, dlaczego to jest złe, wciąż przy Celię.

Na początku, Celia będzie ochotnika do zrobienia zadania, które nikt nie chciał. Jako taka, stała się "go-to" osoba, zawsze jest pierwszy zostać zapytany, czy chce wziąć coś na temat. Jej praca spiętrzone na niej tak zaczęła się zatrzymać coraz później w dzień, rozszerzając jej przesunięcia aż dotarła w godzinach nadliczbowych.

Poruszała się w towarzystwie szybko, przez całą drogę do płatnej pozycji.