Jest podobna kosmetyczny w odpowiednich, godnych, terminowe słowy, zarówno pisemnych lub ustnych. Są wspaniałe, zachęcające i korzystne pod wieloma względami. Takie słowa posłużą skutecznie zmiękczyć serce słuchacza, a tym samym przyczynić się do zminimalizowania negatywnego wpływu komunikatu. Czy może być jeszcze negatywne konsekwencje? Może. Ale, jeśli właściwe słowa są wypowiadane w swoim rodzaju sposób, we właściwym czasie, negatywne reperkusje będą utrzymywane na minimalnym poziomie. Poprzez rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjne i zdolność do wyboru swoje słowa ostrożnie, można nauczyć się bezpiecznie obsługiwać sytuacje zastraszające. Strach nie musi wchodzić w drogę!

Nie Shoot the Messenger

Jest jeszcze inna obawa, że ??często pojawia się w miejscu pracy, które mogą uniemożliwić dobrą komunikację. Ten strach ma swoje korzenie w wyrażeniu: "Róbmy zdjęcie posłańca". Zwiastuna złych wiadomości nie jest doceniana, a więc tendencję do nieujawniania złe wieści. Jednakże, zatajanie informacji może prowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego, odbiorca powinien wybrać, aby być wdzięczni za wiadomości, zwłaszcza jeśli pomaga zapobiegać jakąś poważną sytuację. W każdym razie, odwaga posłańcem złych wiadomości powinny być uznane.

Nieoczekiwany bariery skutecznej komunikacji # 2: urazy

https://sprawozdania-xbrl.pl/esef/

Niezadowolenie jest kolejną przeszkodą w skutecznej komunikacji. To słusznie powiedział, że szczęśliwe małżeństwo to związek dwojga osób przebaczających. Aby dopasować do tego opisu, małżeństwo byłoby dołożyć wszelkich starań, aby podążać za praktyczne porady: ". Niech słońce nie zachodzi nad waszym rozdrażnieniem" Zastosowanie tej rady mogą również okazać się korzystne dla poprawy komunikacji w miejscu pracy. Stosując powyższą radę zamiast złości pielęgniarskiej lub urazy pewnością wymaga starannie wyboru tekstu i jasnej komunikacji.Oprócz wyboru właściwych słów, jest to również bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni czas na rozmowę w celu wyjaśnienia sytuacji, która prowadzi do niechęci. Jest nieprawdziwy zachowywać się jak przysłowiowy "słoń w składzie porcelany". Zamiast czekać na kilka minut, a może kilka godzin może stanowić większej różnicy.

Peter Lett Seminaria - Peter Lett jest opublikowany autor i ekspert w dziedzinie komunikacji Negocjacje i specjalizuje się w warsztatach, seminariach i komunikacji biznesowej coachingu.

http://www.peterlett.com

Peter Lett jest opublikowany autor i ekspert w dziedzinie komunikacji Układy. Pan Lett specjalizuje się w warsztatach, seminariach, komunikacji i biznesu coaching.