butla z tlenem
Najbardziej biegli użytkownicy IM użył go w celu sprawdzenia ze współpracownikami, aby sprawdzić, czy nie były dostępne. Ponadto pracownicy stosowane technologie, aby uzyskać szybkie odpowiedzi na projekty i aktualizacje statusu na zadania pracy.

Najważniejsze jest, aby korzystać z czatu, aby skrócić czas normalnie długich komórkowy lub face-to-face rozmów.

Wady korzystania z komunikatorów

Chociaż Komunikatory mogą zaoszczędzić czas z jednej rozmowy może tracić czasu, gdy wiele rozmowy są dzieje się jednocześnie. Przez korzystanie z komunikatorów może stać się problemem, powodując pracownika do stracenia czasu, ze względu na stały zatrzymując się, aby odpowiadać na wiadomości. Na dodatek za każdym razem odebraniu wiadomości błyskawicznej koncentracji na co praca była wykonywana jest przerwany.

wanny

Ze względu na popularność i wzrost użytkowników IM stało się bardziej atrakcyjne dla hakerów i przestępców. Podstawowa struktura technologia IM ułatwia hakerom zobaczyć sygnał świadomości obecności i dołączyć do niego. W związku z tym, kiedy i czy wrażliwe dane są przesyłane za pomocą komunikatorów jest zagrożonych przechwycone przez hakerów. Ponadto, IM tworzy otwór do systemu komputerowego wystawiając go na wirusy, robaki, phishing i szkodliwe oprogramowanie. Aby być bezpiecznym, należy włączyć oprogramowania antywirusowego, aby sprawdzić wszystkie pliki i foldery dochodach.

Ostateczne słowo na komunikatorów jest to, że najlepiej stosować z umiarem do natychmiastowego i innych poufnych informacji.

raportowanie MSR