Zidentyfikować ludzi, którzy są blisko was w życiu osobistym i zawodowym. Podziel się swoimi pomysłami z jedynym tego rodzaju ludzi, a nie szerzyć swoje pomysły swobodnie. Nawet jeśli ktoś dzieli się swoimi pomysłami, jak ich, twój bliski krąg odmówi roszczenia i będą współpracować ze sobą. Idee, które pojawią się w trakcie szturmu mózgu również mogą być zgłoszone przez złodziejami pomysł, jak ich własne. Jeśli tacy ludzie są w dyskusjach grupowych, trzeba zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Należy zachować odległość od tego rodzaju ludzi.

Jeśli pracownicy współpracują ze sobą, kwestia pomysłu kradzieży nie powstaje. Jeśli twój szef docenia, to można ujawnić nazwiska osób, które pomogły Ci w formułowaniu idei. Następnie otrzymasz pochwały od szefa, a także bardziej współpracy ze swoimi kolegami. Jeśli Twoje pomysły są użyteczne dla Spółki, wszyscy rozpoznają swój wkład. Należy zawsze współpracują ze swoimi kolegami, jak zwykle bez żadnych oznak arogancji.

solgar

Niech ktoś ujawnia swój pomysł do szefa, nic się nie stanie z moim wkładem i reputacji. Jeśli masz tego rodzaju uczuć, może nie być w stanie wspiąć się po drabinie kariery z prawdziwego wkładu. Ludzie zawsze zależy od ciebie na twoje pomysły i dzielić się ze wszystkimi, tak jak własne, co skłania innych do podważenia swój wkład. Możesz stracić swoją przyszłość w firmie. Nie będzie to nic dobrego dla firmy również. Zawsze ubiegać się o prawo do swoich pomysłów i deklarują, że pomysł jest twój, który jest wynikiem kreatywności. Z tego rodzaju publicznej deklaracji, stealers pomysł nie może odważą się nadal właścicielem swoich pomysłów.

http://projekty-sklepow.pl/